Recenzie LAMAX

Super

Lamax E-Scooter S 11600

Lamax E-Scooter S 11600

Pridané: 9. apríla 2024

(naposledy upravené 12. apríla 2024)

• Pevna konstrukcia
  • Stabilna
  • Pekny dizajn
  • Plynule a spolahlive brzdenie
  • Uzivatelsky prijemna aplikacia
  • Moznost nastavenia tempomatu na dlhsich rovnych trasach
  • Dojazd aj 40 km
  • Bezdusove pneumatiky
  • Ziadne

Kolobezka je pri jazde stabilna a clovek ma z nej pocit ze stoji na niecom naozaj robustnom nepoddajnom, nic nevrzga. Na pohlad tiez dobre vyzera a vnoci je jazdec videny aj na zaklade reflexnych prvkov umiestnenych na roznych miestach. Celkovo je pocit z jazdy na nej prijemny a pri brzdeni nemam pocit ze by kolobezkou trhlo, ale brzdny ucinok je pekne pozvolny s dostatocnou brzdnou silou, ktora kolobezku ihned spomali aj z predpisanych 25 km/h. S kolobezkou som zvladla celkom svizne aj strmsi kopec. Kolobezka ma moznost nastavenia dvoch rezimov jazdy (Sport/Eco). Pri tom ekonomickejsom si vie jazdec predlzit dojazd a nemusi davat pozor na to ako silno stlaca "plynovu" packu. Displej je dobre citatelny aj na slnku.

Jedine co by som vytkla, ale to nie je chyba kolobezky ako takej, je chybajuci manual pre nejake drobne servisne ukony kdekolvek na internete, ktory by uzivatelovi pomohol pri jej beznejsom servisovani. Niektore ukony maju svoje specifika a clovek musi na ne takto dochadzat sam alebo aj kvoli drobnym ukonom zajst s kolobezkou do servisu.

Lamax E-Scooter LMXESBAG skořepinová brašna

Lamax E-Scooter LMXESBAG skořepinová brašna

Pridané: 8. apríla 2024

• Pevna
  • Kompatna
  • Dobre vyzera
  • Dostatocny ulozny priestor
  • Karabinka na kluce vnutri

Dostatocne velka brasna, do ktorej sa vela zmesti. Da sa velmi dobre uchytit na kolobezku, brasna teda pri jazde nepoletuje hore dole alebo zo strany na stranu. Obal je dostatocne pevny. Zips je s pogumovanou povrchovou upravou, co prida na vodotesnosti, do brasne teda voda len tak lahko neprenikne, Vnutri je priehradka, ktora ako tak zorganizuje vnutorny priestor. Plus tu najdeme aj karabinku na kluce, ktora mne velmi vyhovuje, lebo nemusim kluce hladat medzi ostatnymi vecami v nej,

Pridané: 3. apríla 2024

tento reproduktor ma sprevadza po vseliakych akciach ci na stavbe ci na bycikli a musim uznat ze zvuk je peckovy,este som si objednal jeden taky isty aby som ich mohol sparovat a aby bol zvuk silnejsi,dokonca aj pri pridani hlasitosti nejako extra nerezonuje,je odolny aj voci padu padol mi zoparkrat z 2 m vysky a nic sa nedeje fakt suprova vec a najsuprovejsia je ze moze prehravat priamo z micro sd karty-ja mam 128g a krasne to nacitava fakt peckovy repracik

LAMAX PartyBoomBox500

LAMAX Sentinel2

LAMAX Sentinel2

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 27. marca 2024

(naposledy upravené 27. marca 2024)

Zakúpený v Alza.sk

• Za menej peňazí veľa muziky
LAMAX Journey 12000mAh

• Ideálna kapacita
  • Solarne nabijane
  • USB C
  • Odolnosť.

Vyhovuje mojim potrebám. Kapacita postačujúca, vzhľadom na hmotnosť viac ani nie je treba. Funkčnosť solárneho dobíjania som ešte neotestoval. Kvalita vyhotovenia veľmi dobrá, odolný kryt. Karabinka na prepnutie na ruksak. Kábel na dobíjanie súčasťou balenia.

Overený zákazník Extreme Computers robo

Pridané: 20. marca 2024

Zakúpený v Extreme Computers

• cena/výkon
  • zatial nic

Overený zákazník Andrea Shop Robo

Pridané: 8. marca 2024

(naposledy upravené 9. marca 2024)

Zakúpený v Andrea Shop

• Vynikajúci Stero & video
  • Neviem
LAMAX Storm1

LAMAX Storm1

Overený zákazník LAMAX-Electronics.com Dušan

Pridané: 4. marca 2024

Zakúpený v LAMAX-Electronics.com

Jeden produkt som dostal darom, druhý som si následne, po skúsenostiach s prvým, kúpil. Je to potrebné rozvádzať bližšie? To je to najlepšie hodnotenie.

Pridané: 26. februára 2024

• Dobry pomer cena/vykon.
  • Slusny zvuk, ne je to Hi-End, ale je to fajn.
  • V usiach drzia, da sa s nimi aj poskakovat.
  • Dotykove ovladanie reaguje dobre.
  • Mikrofon na telefonovanie pouzivam len vynimocne. Nie je to tym, ze by mikrofon na sluchadlach bol zly, je taky ako aj na inych bezdrotovych sluchadlach. Jednoducho uz nie je pred ustami (ako to byva pri sluchadlach s kablom) ale z boku na uchu a to nie je idealna pozicia pre mikrofon.

Dobry vykon, na pocit aj dobra stavba sluchadiel a puzdra.
Ak nehladate super top triedu a nechcete prehlupit a kupit lacno nieco nekvalitne, tak Lamax je dobre riesenie.

LAMAX Sphere2

LAMAX Street2

Overený zákazník Alza.sk Ján

Pridané: 22. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Všetko v jednom - rádio, sd karty, usb, aux, bluetooth
  • Dlhá výdrž
  • Kvalita spracovania
  • bohaté príslušenstvo
  • kvalita zvuku
  • Pri počúvaní rádia je potrebné mať zapojený kábel a to na spodku repráčika :( Trošku nedomyslené

Existuje viacero repráčikov, ale ani jeden momentálne nespĺňal moje požiadavky až na tento :)
Chcel som mať rádio a prehrávanie cez sd karty a aby bol praktický a nie veľký a mal dlhú výdrž a ta cena je len čerešnička na torte :) Za seba určite odporúčam a neľutujem kúpu.

Lamax Clips1 Plus

LAMAX BCool

Overený zákazník MALL.SK Zuzi

Pridané: 15. februára 2024

Zakúpený v MALL.SK

Syn je z hodiniek nadšený, fungujú bezchybne. Krásny design, skvelé funkcie, odporúčame

Zobrazujem 1 - 20 zo 500 recenzií [ 1 ] 2 3 4 5...25