Recenzie LAMAX

LAMAX Dots3

LAMAX Dots3

Pridané: 26. februára 2024

• Dobry pomer cena/vykon.
  • Slusny zvuk, ne je to Hi-End, ale je to fajn.
  • V usiach drzia, da sa s nimi aj poskakovat.
  • Dotykove ovladanie reaguje dobre.
  • Mikrofon na telefonovanie pouzivam len vynimocne. Nie je to tym, ze by mikrofon na sluchadlach bol zly, je taky ako aj na inych bezdrotovych sluchadlach. Jednoducho uz nie je pred ustami (ako to byva pri sluchadlach s kablom) ale z boku na uchu a to nie je idealna pozicia pre mikrofon.

Dobry vykon, na pocit aj dobra stavba sluchadiel a puzdra.
Ak nehladate super top triedu a nechcete prehlupit a kupit lacno nieco nekvalitne, tak Lamax je dobre riesenie.

LAMAX Sphere2

LAMAX Street2

Overený zákazník Alza.sk Ján

Pridané: 22. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• Všetko v jednom - rádio, sd karty, usb, aux, bluetooth
  • Dlhá výdrž
  • Kvalita spracovania
  • bohaté príslušenstvo
  • kvalita zvuku
  • Pri počúvaní rádia je potrebné mať zapojený kábel a to na spodku repráčika :( Trošku nedomyslené

Existuje viacero repráčikov, ale ani jeden momentálne nespĺňal moje požiadavky až na tento :)
Chcel som mať rádio a prehrávanie cez sd karty a aby bol praktický a nie veľký a mal dlhú výdrž a ta cena je len čerešnička na torte :) Za seba určite odporúčam a neľutujem kúpu.

Lamax Clips1 Plus

LAMAX BCool

Overený zákazník MALL.SK Zuzi

Pridané: 15. februára 2024

Zakúpený v MALL.SK

Syn je z hodiniek nadšený, fungujú bezchybne. Krásny design, skvelé funkcie, odporúčame

Pridané: 15. februára 2024

som spokojný

Pridané: 13. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

• jednoduché pripojenie a ovládanie
  • slušný zvuk
  • tlačidlá sú "neviditeľné" - žiadne farebné odlíšenie
LAMAX C9

LAMAX C9

Pridané: 12. februára 2024

Zakúpený v Alza.sk

Nehlási radary a nehlási prekročenú rýchlosť.

LAMAX Dots3 ANC

LAMAX Dots3 ANC

Pridané: 10. februára 2024

• dlha vydrz baterie
  • mala velkost
  • niekedy sa po vlozeni do obalu neodpoja z telefonu

Overený zákazník Penta SK s.r.o. herky

Pridané: 7. februára 2024

Zakúpený v Penta SK s.r.o.

Ešte som nestihol vyskúšať, takže neviem hodnotiť

LAMAX X9.2

LAMAX X9.2

Pridané: 4. februára 2024

(naposledy upravené 4. februára 2024)

Zatiaľ spokojnosť.

LAMAX Batérie pro kamery LAMAX X LMXBATX

LAMAX Batérie pro kamery LAMAX X LMXBATX

Pridané: 3. februára 2024

(naposledy upravené 5. marca 2024)

• neseriózne jednanie

Baterky sa v kamere pri dlhšom používaní nafúkli, preto kupujem ďalšie a dúfam že vydržia o čosi dlhšie.
Mám kúpenú aj kameru značky GoPro. Vo všetkých smeroch je lepšia. Odporúčam si priplatiť a kúpiť si inú kameru ako lamax.

• clony su fajn hlavne pri natacani videa a fotenia pod vodou vo vacsich hlbkac.
  • Ta clona na gumycku no vypada to take nedomyslene ale davam tomu nadej uvidim v praxi
LAMAX Base2

LAMAX Base2

Pridané: 1. februára 2024

• váha
  • vzhľad
  • výdrž prehrávania
  • ovládanie na slúchadlách

V tejto cenovej relácii ide o veľmi príjemné slúchadlá, Páči sa mi skladnosť a pohodlnosť výrobku. Výhodou je nabíjanie cez USB C a možnosť pripojenia slúchadiel cez 3,5mm jack čo veľmi oceňujem. Za ďalšiu výhodu pokladám že mušle slúchadiel zakrývajú celé ucho (to je subjektívne a záleží od veľkosti uší) a hlavne netlačia. Pri mnohých slúchadlách som mal problém že tlačili keď som mal nasadené okuliare ä, čo sa pri týchto nestalo. Ide o druhé slúchadlá od firmy Lamax (prvé boli Base1) a bol som spokojný s oboma druhmi.

LAMAX Journey 26800mAh

LAMAX Journey 26800mAh

Overený zákazník Extreme Computers Anobis

Pridané: 1. februára 2024

Zakúpený v Extreme Computers

• Pekne a silno svieti.Je odolná proti striekajúcej vode.
  • Je odolná proti striekajúcej vode.
  • Nabíja sa aj solárne.
  • Podporuje rýchlonabíjanie.
  • Ledky počas nabíjania iného zariadenia svietia, ako chcú.
  • Veľmi klzký povrch na ploche bezdrôtového nabíjania.

Žiaľ, môj produkt LAMAX Journey 26800mAh prišiel v biednom stave. Orginálna krabica produktu síce bola prelepená, bez viditeľného poškodenia, ale keď som ju otvoril, vypadla z nej hromada plastových ,,črepov,,. Lisovaná plastová tácka na vloženie produktu bola rozpraskaná, poničená. Samotná power banka sa začala chovať neštandardne už po prvom použití. Nabil som ju (podľa návodu) na 100% kapacity (všetky 4 LED-ky svietili). Pripojil som káblom svoj tablet (má 7000 mah batériu) a začal nabíjať. Na konci som ostal v šoku. Kapacita power banky po plnom dobití tabletu klesla na 1 svietiacu LED-ku. Mám ešte jednu power banku takže mám s čím porovnávať. Má dokonca menšiu kapacitu (Xiaomi 20 000 mah), s ňou ten istý tablet nabijem hneď 2 krát a ešte stále ostane jedna LED-ka kapacity svietiť. Ďalšia anomália, akú som si všimol je, že keď power banka nabíja napr. mobil/tablet LED-ky sa rozblikajú, akoby power banka začala nabíjať seba a nie vybitý produkt. Niekedy to robí, inokedy nie. Niekedy to trvá pár sekúnd, potom aj niekoľko hodín. Je to iritujúce. A prečo som neposlal som produkt na reklamáciu? Nuž neurobil som si žiadnu foto-dokumentáciu pri rozbalení produktu a 14 dní na vrátenie produktu už prešlo. Očakával som tiež naivne, že tie rozpraskané obalové plasty budú jedinou chybyčkou krásy. Žiaľ po pár dňoch som ostal sklamaný a cítim sa byť podvedený. Pri pomerne vysokej cene power banky som dostal menej, ako pri tej Xiaomi s menšou kapacitou a takmer za tretinovú cenu. V mojom prípade tento produkt nemôžem odporučiť.

Zobrazujem 21 - 40 zo 500 recenzií 1 [ 2 ] 3 4 5...25