Recenzie LAMAX

• Výkon
  • Basy
  • Kvalita spracovania
  • Trochu vyššia hmotnosť

Hneď po vybalení reproduktora som bol nadšený dizajnom a kvalitou spracovania. Po zapnutí reproduktora a bluetooth sa môj telefón pripojil k reproduktoru rýchlo a bez akýchkoľvek problémov, po úspešnom spárovaní ma nadchla kvalita zvuku a bočné membrány sú úžasné, výdrž batérie je na veľkosť reproduktora viac ako pôsobivá, ale kvôli výdrži batérie je reproduktor ťažší, ale nie je to nič, čo by ovplyvňovalo kompatibilitu, pretože na uľahčenie prenášania reproduktora je v balení popruh, preto nie je problém ho vziať na akúkoľvek párty a oslavu

LAMAX Duals1

Overený zákazník Testuj.to Katarína

Pridané: 8. decembra 2023

• Zvuk, výdrž batérie, kompaktnosť
  • Jednoduché ovládanie
  • Je ťažší než som myslela

Úprimne som vôbec nevedela, čo mám od repráku čakať. Áno, čítala som popis, vyzeral dobre, ale naživo je to niečo iné. Za nás môžem povedať, že je to pecka, je tak akurát veľký, zmestí sa všade, mikrofón funguje tiež celkom dobre, je super, že aj bez hudby sa dá použiť na moderovanie akcie. Farebné efekty sú super a možnosť prehrávania z viacerých zdrojov je top ??!! Čo mi veľmi vyhovuje je dlhá výdrž batérie po nabití a tiež rýchlosť nabíjania. Taktiež možnosť použiť ho ako powerbanku. Za mňa jednoznačne spokojnosť a odporučím ho asi každému. Verím, že si nájde miesto v každej domácnosti, najviac v izbe teenagera ?

Pridané: 8. decembra 2023

• design
  • zvuk
  • mikrofón
  • podsvietenie
  • basy nestíhajú a škrípu

LAMAX - PartyGo1 nás nadchol, má naozaj vydarený design, zaujme dospelých aj deti - svietiacimi očami, mikrofón je super na domáce karaoke, podsvietenie je veľmi pekné, basy sú naozaj veľmi výrazné, pri vyššej hlasitosti škrípe a je to nepríjemné, inak nemám čo vytknúť

Pridané: 7. decembra 2023

• držiak na rameno
  • moderný dizajn
  • nemá žiadnu tašku
  • hmotnosť

Lamax PartyGo1 je vysoko kvalitný prenosný reproduktor. Som majiteľom už dvoch a tento je zo všetkých troch najlepší.
Kvalita zvuku zodpovedá cene výrobku, ktorá sa niekomu môže zdať vyššia, ale naozaj zodpovedá kvalite. Zvuk je krásny, čistý, basy nie sú umelé.
Výdrž batérie bola naozaj niečo okolo 20 hodín. Vodeodolnosť som bohužiaľ nemohol otestovať, keďže sme reproduktor používali v interiéri. Mikrofón nám zabezpečil naozaj zaujímavú párty s karaoke. Led podsvietenie je super najmä večer. Vyskúšali sme ho aj ako powerbanku.
Celkovo hodnotím veľmi pozitívne. Určite sa oplatí kúpiť.

Overený zákazník Testuj.to Lucia

Pridané: 7. decembra 2023

• Príslušenstvo - mikrofón, popruh
  • Tvar
  • Pogumovaný na ochranu prípojných portov
  • Kvalita zvuku
  • Vyššia váha

Reproduktor LAMAX - PartyGo1 skvele padne do ruky. Má veľmi praktický tvar, takže sa pohodlne drží. Je menší, ale váhu má o niečo vyššiu. Kvalita zvuku je úplne úžasná. Vďaka bočným reproduktorom znie skvele aj vo väčších priestoroch. Spárovanie s mobilom alebo TV je jednoduché, stabilné a rýchle.
Veľmi pozitívne hodnotím gumový kryt na ochranu prípojných portov, ktorý nielen pekne vyzerá, ale chráni porty aj pred vlhkosťou. Manipulácia s reproduktorom je používateľsky príjemná. ( Všetko funguje ako má, nič sa nezasekáva, pripojenie k USB, TV alebo mobilu je bleskové)

LAMAX 20000 mAh Fast Charge

LAMAX 20000 mAh Fast Charge

Overený zákazník MP3.sk Overený zákazník

Pridané: 30. novembra 2023

Zakúpený v MP3.sk

• Veľká kapacita

Je ťažký, ale s tým sa rátalo.

LAMAX Storm1

LAMAX Storm1

Overený zákazník Alza.sk Kurier

Pridané: 30. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

LAMAX Storm1 kompaktne rozmery,lahky,super basy,40w,za tu cenu lepsie ako niceboy raze titan.

LAMAX X7.1 Naos

Lamax S7500 Plus

Overený zákazník Alza.sk Marian

Pridané: 17. novembra 2023

Zakúpený v Alza.sk

Produkt v poriadku, viac otestujem pri lepšom počasí

Overený zákazník Testuj.to Pavol

Pridané: 4. novembra 2023

• Kvalita
  • Potlačenie okolitého zvuku
  • Pohodlnosť v ušiach
  • Dlhá výdrž

LAMAX Dots3 ANC ma príjemne prekvapila. Skvelá kvalita zvuku, najmä vďaka aktívnemu potlačeniu hluku (ANC) Slúchadlá používam hlavne na počúvanie hudby a telefonovanie a naozaj super. Výdrž je úplne fantastická, až 10 hodín a s puzdrom až 42 hodín. Pohodlie v ušiach je tiež dobré, po dlhšej dobe nikde netlačia ani nie sú nepríjemné. Prepojenie s telefónom (Samsung) bez problémov, pri telefonovaní sa neodpájajú, druhá strana tiež všetko počula jasne a dobre. Ovládanie veľmi intuitívne. Pekné puzdro, ktoré je matné, takže na ňom nie sú vidieť otlačky. A na záver - pomer cena/kvalita absolútne bezkonkurenčné. Naozaj som to nečakal a som veľmi milo prekvapený.

LAMAX Base2

LAMAX Base2

Registrovaný používateľ Registrovaný používateľ

Pridané: 3. novembra 2023

(naposledy upravené 3. novembra 2023)

• zvuk sa da - basy su dunive a bez impaktu, detail je ok, ziadna sibilancia
  • dlzka baterie
  • 1s oneskorenie, audio kabel v baleni ma len pol metra
  • silny pritlak
  • nausniky su male, sedia na usiach

to oneskorenie ich robi nepouzitelnymi

skusal som ich na notebooku a mobilu, tak isto som skusil zmenit codec, rovnaky vysledok

LAMAX T10

LAMAX T10

Overený zákazník Alza.sk Duko

Pridané: 3. novembra 2023

(naposledy upravené 3. novembra 2023)

• Moznost pripojenia zadnej kamery
  • Kameru je mozne zapojit iba do pripojky zapalovaca

Celkovo dobra kamera,ale v buducnosti by som isiel do imeho vyrobku

Pridané: 29. októbra 2023

• Pohodlnosť

Absolútne úžasné slúchadlá. Keď som si ich vyberala na testovanie, nemyslela som si, že budem taká spokojná. Výdrž batérie je totálna bomba! Slúchadlá od iných firiem dvakrát drahšie nevydržia ani polovicu toho, čo tieto tu. Najviac ma prekvapilo, aké sú pohodlné a krásne mi sedia v ušiach. Zvukovo hrajú dobre a dá sa počuť aj okolie vonku.

Overený zákazník Testuj.to Filip

Pridané: 28. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Celková výdrž slúchadiel s puzdrom
  • Magnetické prichytenie oboch slúchadiel
  • Dotykové ovládanie na slúchadlách
  • Dlhý kábel USB
  • Po vybratí z uší neprestane prehrávanie hudby
  • Oblý obal, ktorý nemôže stáť na hrane

Obzvlášť ma zaujala výdrž týchto slúchadiel - komplentý týždňový skúšobný čas vydržali na jedno nabitie. Vďaka špuntovému prevedeniu dobre odhlučňujú okolie a človek si môže vychutnať čistý zvuk s hlbokými basmi. S pripojením k BT zariadeniam som nemal žiadny problém. Celkovo som spokojný a odporúčam ich najmä pre ich výdrž a dotykové ovládanie na oboch slúchadlách.

Overený zákazník Testuj.to Lukáš

Pridané: 28. októbra 2023

• usb-c
  • mikrofon
  • zvuk
  • batéria
  • komfort

Mal som možnosť vyskúšať slúchadlá LAMAX a musím povedať, že som veľmi prekvapený kvalitným spracovaním slúchadiel. Naozaj dlhá výdrž batérie ( po každodennom používaní počas celého týždňa som ich nemusel nabíjať). Už som vlastnil viacero slúchadiel, ale čo sa týka kvality zvuku jednoznačne najlepšie. Zvuk je čistý a výrazný. Bezproblémové bluetooth pripojenie a kvalitný mikrofón na hovory. skvelé je aj usb-c pripojenie, odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to František

Pridané: 24. októbra 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Pohodlie v ušiach pri dlhodobom nosení
  • Zvukové podanie vrátane mikrofónu
  • Bluetooth 5.3 do 15 metrov
  • Ovládanie slúchadiel + možnosť používať len jedno slúchadlo
  • Dlhá výdrž batérie
  • IPX5 - proti striekajúcej vode
  • ANC
  • USB-C
  • Absencia bezdrôtového nabíjania (dlhá výdrž batérie to vynahradí)
  • Automaticky nepozastaví prehrávanie, keď sa slúchadlá vyberú z uší

Slúchadlá LAMAX Dots3 ANC sú pre mňa príjemným prekvapením. Za danú cenu ponúkajú slušnú kvalitu zvuku s aktívnym potlačením hluku (ANC), ktoré som využíval najčastejšie (herný mód nemôžem posúdiť - hry nehrám). Drobné nabíjacie puzdro v matnom prevedení vrátane slúchadiel, na ktorom nezostávajú odtlačky prstov. Ponúkajú pôsobivú výdrž batérie s najnovším Bluetooth 5.3 vrátane nabíjacieho puzdra až 42 h.

Použil som štuple do uší veľkosti S, vďaka ktorým som mal v ušiach pohodlie ako v bavlnke, netlačili ani pri dlhšom počúvaní. Zvukové podanie je veľmi dobré, kvalitné a čisté s prevahou basovej zložky.

Slúchadlá používam pri telefonovaní a ani tu nebol problém, druhá strana počula kvalitne a čisto. Ovládanie slúchadiel je veľmi jednoduché a presné, oceňujem zvyšovanie a znižovanie hlasitosti vrátane nasledujúcej a predchádzajúcej skladby aj zapnutie/vypnutie ANC.

Overený zákazník Testuj.to Marek

Pridané: 24. októbra 2023

• Vzhľad
  • Potlačenie okolitého zvuku
  • Zvuk
  • Bez indikátora stavu batérie v dobíjacej krabičke
  • Klzký povrch dobíjacej krabičky
  • Mikrofón

Zo sluchadiel som bol počas testovania príjemne prekvapený. Zvuk je kvalitný, slúchadlá majú zaujímavý dizajn a ocenil som aj výdrž batérie. Privítal by som však nejaké zobrazenie stavu batérie na krabičke. Funkcia AMC ma potešila, pri manipulácii s frézou som počul len hudbu. Pripojenie cez bluetooth je bezproblémové.

Overený zákazník Testuj.to Matej

Pridané: 23. októbra 2023

• Výrazné basy
  • Výrazná hudba
  • Obal
  • Drobné slúchadlá
  • Skladný obal
  • Nemám čo vytknúť

Slúchadlá ma príjemne prekvapili maličkým obalom a tým, aké sú slúchadlá vo všeobecnosti malé.. myslel som si, že obal bude robustnejší. Dokonale mi sedia v ušiach, testoval som ich pri behu a musím povedať, že sú to prvé slúchadlá, ktoré mi pri behu nevypadávali. Dokonca mi zostali v ušiach aj pri skákaní cez švihadlo.
Hrajú slušne. Dostatočne potláčajú hluk a basy v nich pekne vyniknú.

LAMAX Street2

LAMAX Street2

Overený zákazník elektroshock.sk Overený zákazník

Pridané: 22. októbra 2023

Zakúpený v elektroshock.sk

• Zvuk
  • Vzhľad
  • Pomerne dosť príslušenstva (kábel na nabíjanie, karabína, šnúrka,...)
  • tlačítka na prepínanie pesničky a hlasitosť sú na tých istých tlačítkach (pre zvýšenie hlasitosti treba tlačidlo držať, pre zmenu pesničky iba stlačiť)
  • ako je spomínané v iných recenziách, reprák sa pri veľkej hlasitosti hýbe

Zobrazujem 61 - 80 zo 500 recenzií 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25